Kompozyty Drewna
SEQO Kompozyty Drewna; ul. Cedrowa 12, 63-500 Ostrzeszów
pn-pt: 07:00-17:00 sob: 07:00-13:00

Zajmujemy się produkcją, dystrybucją oraz montażem kompozytu drewna SEQO. Wykonujemy tarasy, balkony, elewacje, ogrodzenia, balustrady, pomosty oraz elementy małej architektury. Wysoka jakość materiałów jakie dostarczamy zapewnia bardzo naturalny oraz elegancki wygląd każdej budowli lub elewacji spełniając funkcje izolacyjne, ocieplające i wyciszające.

Kompozyty drewna to doskonała alternatywa

Drewno kompozytowe to najlepsza i najnowsza alternatywa dla wykorzystywanego w budownictwie drewna naturalnego.

Zakres prac

Sprzedaż desek kompozytowych

Dostarczamy wysokiej jakości deski kompozytowe SEQO. Używane do zabudowy tarasów, balkonów, pomostów, elewacji i ogrodzeń. Nasze produkty charakteryzują się bardzo wysoka odpornością na warunki atmosferyczne, trwałością kolorów i prostota montażu.

Montaż tarasów, elewacji i ogrodzeń kompozytowych

Posiadamy wykwalifikowane ekipy montażowe i doświadczonych pracowników dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom profesjonalną usługę montażu desek kompozytowych.
Nasi monterzy wykonają usługi budowy, zabudowy tarasów, elewacji, ogrodzeń i budynków małej architektury ogrodowej. Gwarantujemy terminowość wykonania prac, estetyczny i czysty montaż, staranność i doświadczenie.

Doradztwo

Wszystkim klientom oferujemy doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego rodzaju materiałów, sposobu zabudowy, wyboru akcesorii oraz innych rozwiązań technicznych.Nasi klienci zawsze mogą liczyć na profesjonalną pomoc na każdym etapie realizacji inwestycji.

Kosztorysowanie

Nasi klienci otrzymują szczegółowy plan kosztorysowy obejmujący koszty zakupu materiałów wymaganych do realizacji zlecenia, kosztów robocizny oraz dokładnego harmonogramu prac.
Dzięki takiemu podejściu klienci nie są niemile zaskakiwani niespodziewanymi wydatkami w trakcie realizowania inwestycji. Przekłada się to bezpośrednio na coraz większe uznanie jakie nasze firma zdobywa na rynku.

Filozofia firmy

W swoim działaniu dążymy do zapewniania produktów jak i świadczonych usług na najwyższym poziomie. Nadrzędnym naszym celem jest jakość – w tej kwestii nie uznajemy kompromisów, ani półśrodków.

Wysoka jakość kompozytów

Kierując się tą zasadą przykładamy bardzo dużą wagę do trwałości kompozytów które znajdują się w naszej ofercie. Starannie dobieramy ekipy montażowe, które będą gwarantem, że zamawiane przez klientów tarasy, pomosty elewacje, ogrodzenia itp będą wykonane zgodnie z oczekiwaniami.

Wysoka jakość usług

Opieramy się przede wszystkim na systemie poleceń – dlatego tak ważne jest dla Nas opinia klientów o naszej firmie. Zapraszamy do kontaktu i dołączenia do grona zadowolonych klientów.