Kompozyty Drewna
SEQO Kompozyty Drewna; ul. Cedrowa 12, 63-500 Ostrzeszów
pn-pt: 07:00-18:00 sob: 07:00-14:00

SEQO Premium

Deska kompozytowa Premium

Wybierając produkty SEQO Premium II generacji dokonujesz właściwego wyboru dla środowiska. Z biegiem lat opracowaliśmy system desek tarasowych, okładzin, ogrodzeń i balustrad, który łączy w 100% drewno i tworzywa sztuczne z polietylenu o wysokiej gęstości z recyklingu. Te bezpieczne dla środowiska materiały zapewniają, że Nasze produkty chronią ograniczone zasoby ziemi, a jednocześnie zmniejszą ilość odpadów wysyłanych na składowiska.

Deska kompozytowa

Deski SEQO Premium to produkty najwyższej jakości, które powstały w innowacyjnym procesie koekstruzji. Dzięki dynamicznemu rozwojowi technologii produkcji desek kompozytowych oraz rosnącemu zapotrzebowaniu na produkty najwyższej jakości uzyskano deski o unikatowej powłoce dającej zwiększoną odporność na zabrudzenia, plamy, zarysowania oraz wysoko odpornej na blaknięcie. Powłoka pokrywa deskę z czterech stron.

Każda deska posiada dwa unikatowe wzory drewna- intensywny, wyraźnie widoczny wzór słojów oraz delikatny. Deski SEQO Premium to deski pełne.

Uzupełnieniem oferty SEQO Premium są deski bez frezu przeznaczonego na klips. Są to modele: PL-140H20, PL-150H12, PL-71H11.

DWUSTRONNY ODMIENNY UKŁAD SŁOI DREWNA
Model:P140H20
Wymiary:140mm x 20mm
Kolory: 
  • jasnoszary
  • palisander
  • cynamonowy
  • szary
  • espresso
  • drewno naturalne
Dostępne długości: 5.0 m

deska kompozytowa

Opcje kolorystyczne

CzechEnglishGermanPolish