Kompozyty Drewna
SEQO Kompozyty Drewna; ul. Cedrowa 12, 63-500 Ostrzeszów
pn-pt: 07:00-17:00 sob: 07:00-13:00

Zaokrąglony taras

Dzisiejsza galeria zdjęć z realizacji ma za zadanie udokumentować fakt możliwości wykończania tarasów nawet o skomplikowanych kształtach, deskami kompozytowymi.
Widoczny na zdjęciach taras jest dość mocno zaokrąglony, co może powodować pewne problemy przy doborze materiałów potrzebnych do zagospodarowania jego powierzchni. Jeden rodzaj materiału jest bardziej podatny na idealne dopasowywanie się do kształtu powierzchni niż drugi. Jeden materiał łatwiej obrobić, inny ciężej.

Materiał na skomplikowaną powierzchnię

W tym przypadku do wykończenia powierzchni wykorzystaliśmy deski tarasowe SEQO Standard model A-140H25 w kolorze czekoladowym. Jak widzimy na załączonych obrazkach nie było problemów z dopasowaniem ich do krągłości tarasu. Nawet krawędź samego tarasu wygląda bardzo estetycznie dzięki zamontowaniu na niej listew SEQO Standard w kolorze identycznym jak kolor desek.
Właśnie łatwość montażu jest często istotnym argumentem przemawiającym za wyborem danego rodzaju materiału. Szczególnie jeśli mamy do czynienia z powierzchniami o nietypowych lub skomplikowanych kształtach. Idealnym materiałem do takich realizacji będą wspomniane deski kompozytowe SEQO Standard ze względu na prostotę ich montażu i możliwości dopasowywania.

Deski tarasowe SEQO Standard możecie zamówić Państwo w naszym sklepie internetowym, a do końca marca w kosztach dostawy obniżonych o połowę.