Kompozyty Drewna
SEQO Kompozyty Drewna; ul. Cedrowa 12, 63-500 Ostrzeszów
pn-pt: 07:00-17:00 sob: 07:00-13:00

Taras latem czyli podaruj sobie odrobinę luksusu 🙂

Sam taras latem może być wykorzystywany na wiele sposobów. Stanowi idealną przestrzeń do postawienia fotela w celu podziwiania wschodów słońca (w przypadku braku chęci wczesnego wstawania sugerujemy jednak skupić się na obserwowaniu zachodów słońca). Może być miejscem, które służyć nam będzie do wygrzewania się w promieniach słonecznych, możemy nam posłużyć jako sceneria do konsumpcji karkówki świeżo przygotowanej na ogrodowym grillu. Zastosowań dla tarasu każdy z nas znajdzie wiele.

Dziś jednak chcielibyśmy podpowiedzieć Państwu jak możecie urozmaicić swoje chwile tarasowego relaksu przy pomocy małego SPA w postaci wanny z hydromasażem 🙂
Pomińmy chwilowo zalety takie urządzenia i skupmy się na jego otoczeniu. Nie każdy rodzaj powierzchni stosowany wokół wanny spełni swoje zadania. Szczególnie jeśli chcemy otoczyć wannę klasycznym drewnem może pociągać to za sobą wiele aktywności, które będziemy musieli poczynić w celu zabezpieczenia wspomnianego drewna.

W takim przypadku z pomocą przyjdą nam deski tarasowe kompozytowe. W tym konkretnym przypadku wykorzystaliśmy deski SEQO Premium. Ta rodzina naszych desek należy do kompozytów drugiej generacji - co gwarantuje zwiększoną odporność na czynniki zewnętrzne. Z wodą włącznie.

Zapraszamy do galerii z realizacji.

Deski SEQO Premium P-140H20 możecie Państwo zamówić w naszym sklepie internetowym.