Kompozyty Drewna
SEQO Kompozyty Drewna; ul. Cedrowa 12, 63-500 Ostrzeszów
pn-pt: 07:00-17:00 sob: 07:00-13:00

Czekoladowy taras z kompozytów drewna

Taras, jako łącznik pomiędzy ogrodem, a domem. Szczególnie latem ta funkcja jest istotna.

Właśnie wtedy nasze drzwi tarasowe są otwarte bardzo często. czasem nawet nie zamykamy ich przez większą część dnia. Zwłaszcza, gdy nasz taras jest na tyle duży, że traktujemy go jako dodatkowy salon na świeżym powietrzu.

No właśnie. Świeże powietrze, brak dachu, bezpośredni wpływ niekorzystnych czynników atmosferycznych. To są te aspekty, które powinniśmy brać pod uwagę wybierając materiał jakim będziemy wykańczać nasz taras.

Wytrzymałość kompozytów drewna

W kwestii odporności na warunki atmosferyczne kompozyty drewna zdecydowanie wygrywają w zestawieniu z klasycznymi deskami drewnianymi. Są trwalsze, a co dodatkowo przemawia za ich wyborem - nie wymagają tak dużej ilości zabiegów pielęgnacyjno-konserwacyjnych.
Oczywiście również w kwestiach wizualnych nie możemy im nic zarzucić. Do złudzenia przypominają klasyczne deski. Wyglądają gustownie i elegancko, co możemy zaobserwować oglądając zdjęcia z naszej realizacji.

W roli głównej deski kompozytowe SEQO Standard model A-140H25 w kolorze czekoladowym, które możecie zamówić Państwo w naszym sklepie internetowym.