Ogrodzenia zasłaniające czyli nie drażnij sąsiada

Dziś, z racji tego, że jesteśmy w sezonie zwanym "sezonem ogórkowym", słów kilka o jednym z naszych produktów, który doskonale wpisuje się w ten klimat.
Wspominaliśmy o nim kilka miesięcy temu ale wówczas jako o nowości, która dostępna była jedynie na zamówienie. Od niedawna jest jednak do dostania niemal od ręki w naszym sklepie on-line.
Cóż jednak ten produkt ma wspólnego z sezonem ogórkowym?
Już spieszę wyjaśnić.

Wyobraźmy sobie, że macie Państwo ogród, a jego część zagospodarowana jest pod uprawę warzyw. W tym ogórków. Żeby dodać dramaturgii całej scence, dodajmy, że ogórki nam wyjątkowo w tym roku obrodziły i wśród nich wyrosło kilka prawdziwych gigantów.
Są na tyle okazałe, że postanowiliśmy zgłosić je do konkursu na najokazalszego ogórka. Konkurs rzecz jasna z nagrodami, więc zależy nam na wygranej.
Wyobraźmy sobie również, że macie sąsiada, który znajduje się w podobnej sytuacji. Hoduje ogórki i również będzie startował w tym samym konkursie.
Państwa ogórki są jednak większe niż jego i ten fakt powoduje u sąsiada stan ciągłego podenerwowania, które to może niekorzystnie wpłynąć na jego układ naczyniowy i ostatecznie wywołać zawał lub wylew.
Państwo, jako dobrzy i troskliwi sąsiedzi, nie chcecie żyć w przekonaniu, że to przez Was krew zaleje sąsiada.

Ogrodzenie zasłaniające to dobry pomysł

Wykonujecie więc ogrodzenie zasłaniające. Taki szczelny płot, przez który Wasz sąsiad nie będzie widział Waszych ogórków.

Wyjaśniłem co miałem na myśli pisząc o "sezonie ogórkowym" a teraz na poważnie.

Produktem idealnie nadającym się do takiego szczelnego, zasłaniającego ogrodzenia będzie deska ogrodzeniowa SEQO Standard SO-160H20 wchodząca w skład całego, gotowego systemu ogrodzeniowego składającego się oprócz samej deski ze słupków, wsporników, śrub i innych akcesoriów do tworzenia ogrodzeń.

Większość wersji kolorystycznej deski możecie Państwo zamówić z dostawą już od ręki, bez konieczności wydłużonego oczekiwania na produkt.

Ogrodzenia zasłaniające

Ogrodzenia zasłaniające

Ogrodzenia zasłaniające