Kompozyty Drewna
SEQO Kompozyty Drewna; ul. Cedrowa 12, 63-500 Ostrzeszów
pn-pt: 07:00-17:00 sob: 07:00-13:00

Deski Kompozytowe SEQO Standard

SEQO Standard to deski kompozytowe I generacji zbudowane w 55% z mączki drzewnej oraz w 35% z polietylenu, ich budowa oraz kolor wewnątrz jak i na zewnątrz jest taka sama. Deski kompozytowe Standard są dostępne są w 6 kolorach i dwóch rodzaj wykończeń...

Przejdź do desek kompozytowych

Sztachety Kompozytowe Pełne SEQO Standard

Sztachety Kompozytowe Pełne są rozwiązaniem właśnie dla tych z Państwa. Wyglądają jak drewno, a jednocześnie są nieporównywalnie bardziej odporne na wszelkie warunki atmosferyczne. Zbudowane z nich ogrodzenia kompozytowe będą praktycznie bezobsługowe zachowując jednocześnie wygląd ogrodzeń drewnianych.

Przejdź do sztachet kompozytowych pełnych

Sztachety Kompozytowe Komorowe SEQO Standard

Niezwykła odporność sztachet kompozytowych na warunki atmosferyczne sprawia, że ogrodzenie zbudowane z nich będzie praktycznie bezobsługowe przez długie lata, a klimat ogrodzenia drewnianego zostanie zachowany. Dodatkowym atutem sztachet kompozytowych komorowych jest ich waga.

Przejdź do sztachet kompozytowych komorowych

Elewacje Kompozytowe SEQO Standard

Elewacje kompozytowe wykonane przy użyciu deski kompozytowej  SEQO układne są na legarach elewacyjnych za pomocą wkrętów nierdzewnych. Dzięki czemu uzyskujemy bryłę o dużej wytrzymałości na warunki atmosferyczne. Zalecany rozstaw między legarami to około 40 cm. 

Przejdź do elewacji kompozytowych

Akcesoria do Desek Kompozytowych SEQO Standard

Akcesoria do desek kompozytowych Standard.

  • Legary
  • Listwy wykończeniowe
  • Klipsy

Przejdź do akcesoriów