Kompozyty Drewna
SEQO Kompozyty Drewna; ul. Cedrowa 12, 63-500 Ostrzeszów
pn-pt: 07:00-17:00 sob: 07:00-13:00

Taras z pomysłem

Dziś za oknem temperatura poniżej zera dlatego w celu ocieplenia atmosfery przedstawiamy realizację tarasu z czasu letniego.
Jak widzimy na załączonych obrazach nie jest to typowy, prostokątny taras. Jego kształt jest zdecydowanie nietuzinkowy. Bryła budynku w pewnym stopniu wymusiła takie rozwiązanie ale efekt finalny, co trzeba przyznać, jest niezwykle efektowny. Całość prezentuje się naprawdę pięknie, a właściciel tarasu będzie pewnie z niego dumny przez wiele kolejnych lat.

Jakie deski na taras?

Do realizacji wykorzystaliśmy deski tarasowe kompozytowe SEQO Premium. Kompozyty należące do tej rodziny produktów charakteryzują się zwiększoną odpornością na czynniki atmosferyczne. dzięki temu właściciel tarasu będzie o niego spokojny w sezonie zimowym.
Model deski wykorzystanej w realizacji to P-140H20 w kolorze cynamonowym.

W tym miejscu należałoby jeszcze dodać, że deski kompozytowe nie wymagają tak dużej ilości zabiegów pielęgnacyjnych jak klasyczne drewno. Dlatego też stanowią idealną alternatywę dla niego.

Wspomniane deski kompozytowe SEQO Premium P-140H20 możecie Państwo zamówić w naszym sklepie internetowym w wielu wariantach kolorystycznych.