Kompozyty Drewna
SEQO Kompozyty Drewna; ul. Cedrowa 12, 63-500 Ostrzeszów
pn-pt: 07:00-17:00 sob: 07:00-13:00

Szary taras z desek Premium

Dzisiejsza realizacja przedstawia metamorfozę tarasu.
Widzimy na zdjęciach przeistoczenie tarasu z kamiennego, porośniętego mchem i trawą, w efektowny i niemal bezobsługowy jeśli chodzi o kwestie praktyczno-pielęgnacyjne.
Możemy nawet chyba pokusić się o uwagę, że mniej czasu zajęło stworzenie nowego z desek kompozytowych niż zajęłoby pozbycie się trawy ze szczelin na łączeniach kostki starej wersji.
Dodajmy jeszcze, że regularne usuwanie trawy w przypadku tarasu z kostki byłoby czymś normalnym. W przypadku tarasu z desek kompozytowych ten problem zniknie na dobre.
Inwestor wybrał do realizacji deski SEQO Premium, będące flagowym produktem SEQO. Ta grupa desek należy do kompozytów drugiej generacji, a co za tym idzie ma zwiększoną odporność na czynniki zewnętrzne w porównaniu do desek pierwszej generacji.

Piękne deski tarasowe

Oczywiście nie możemy pominąć aspektu wizualnego. Deski w kolorze szarym zostały dobrane aby uzyskać efekt wizualnej spójności z kolorem dachówki.
Dzięki temu całość prezentuje się bardzo efektownie, a właściciel będzie mógł przez długie lata cieszyć się tym efektem.
Deski tarasowe SEQO Premium P-140H20 możecie zamówić Państwo w naszym sklepie internetowym.

Zapraszamy do galerii zdjęć z realizacji.