Kompozyty Drewna
SEQO Kompozyty Drewna; ul. Cedrowa 12, 63-500 Ostrzeszów
pn-pt: 07:00-17:00 sob: 07:00-13:00

Szare deski Premium wieczorową porą

Schody najczęściej są tym elementem domu, który powstaje prawie na końcu naszej budowy. Może inaczej. Schody, a właściwie ich rdzeń w postaci betonowej bryły często powstaje wcześniej. natomiast jego wykończeniem zajmujemy się później. Bierzemy wówczas pod uwagę różne warianty wykończenia ale stosunkowo niewiele osób zastanawia się nad kompozytami drewna.
To błąd. Deski kompozytowe ze względu na swoją wytrzymałość zdecydowanie należy wziąć pod uwagę planując elementy wykończeniowe na zewnątrz naszego domu. Oczywiście nie bez znaczenia jest również aspekt wizualny samej deski, która wygląda niemal jak klasyczne drewno.

Dla wielu z nas jednak kluczowe są parametry praktyczne - im mniej uwagi w czasie użytkowania dana powierzchnia będzie od nas wymagała, tym lepiej.
W tym przypadku deski kompozytowe okazują się niemal bezkonkurencyjnym materiałem. Praktycznie nie wymagają naszej uwagi - nie musimy ich regularnie zabezpieczać przed czynnikami zewnętrznymi, co w przeppadku drewna jest standardem. Nie musimy przejmować się ich trwałością gdyż ta jest zdecydowanie większa niż deski klasycznej.

Na załączonych zdjęciach widzimy realizację schodów wejściowych oraz tarasu z wykorzystaniem desek kompozytowych SEQO Premium w kolorze szarym. Dodatkowym atutem tych konkretnie desek jest fakt, że kompozyty Premium należą do kompozytów drugiej generacji czyli ich odporność na czynniki zewnętrzne jest jeszcze większa niż w przypadku kompozytów generacji pierwszej.

Zapraszamy do galerii zdjęć z realizacji.

Deski SEQO Premium możecie zamówić Państwo w sklepie internetowym SEQO.