Kompozyty Drewna
SEQO Kompozyty Drewna; ul. Cedrowa 12, 63-500 Ostrzeszów
pn-pt: 07:00-17:00 sob: 07:00-13:00

Schody zewnętrzne z kompozytów

Dziś o schodach słów kilka.
Jak mówi klasyk, schody mogą być albo w górę albo w dół. Generalnie nie da się z tym stwierdzeniem polemizować.
Pomijając więc kierunek przemieszczania się po schodach, możemy skupić się na ich powierzchni. Ściślej rzecz ujmując na materiale z jakiego ta powierzchnia powstała. Jest to dość istotne gdyż właśnie schody w każdym domu są tym elementem systemu komunikacyjnego, który podlega ciągłym naciskom zarówno ze strony naszych stóp jak i ze strony warunków atmosferycznych. Wszak schody najczęściej nie są niczym osłonięte.
W tak ekstremalnych warunkach (choć na zdjęciach z dzisiejszej realizacji widzimy piękne lato) w jakich przychodzi schodom funkcjonować, właśnie kompozyty drewna są tym materiałem, który świetnie sobie poradzi.

Trwałość desek kompozytowych

Deski kompozytowe są również mniej wymagającym materiałem jeśli weźmiemy pod uwagę ich serwisowanie na przestrzeni lat, co spodoba się zapewne ludziom inteligentnie wygodnym, gdyż schody z kompozytów nie będą wymagały tak częstej uwagi jak drewniane.
No i jeszcze jeden aspekt desek kompozytowych. Brak drzazg. On może być kluczowy jeśli zapragniemy bosa stopą stąpać po porannej rosie w naszym ogrodzie. Dzięki deskom kompozytowym na schodach bezpiecznie dotrzemy do ogrodu.

Zapraszamy do galerii zdjęć z realizacji.

Deski SEQO Intensive możecie zamówić Państwo w naszym sklepie internetowym.