Kompozyty Drewna
SEQO Kompozyty Drewna; ul. Cedrowa 12, 63-500 Ostrzeszów
pn-pt: 07:00-17:00 sob: 07:00-13:00

Remontujemy taras

Często remont kojarzy nam się z działaniem koniecznym. Bez niego dalsze funkcjonowanie danej struktury może być niemożliwe lub co najmniej utrudnione.
Są jednak sytuacje, gdy remont staje się kwestią wyboru, a nie konieczności. weźmy za przykład taras z naszej dzisiejszej galerii.
Nie był zniszczony w stopniu uniemożliwiającym korzystanie z niego. Nie stanowił zagrożenia dla zdrowia ani życia. Był wykonany z trwałych płytek ceramicznych z których tylko kilka było uszkodzonych i to nawet nie na samym tarasie a na schodach prowadzących na taras.

Gruntowny remont tarasu

Dlaczego więc nasz klient zdecydował się na tak gruntowny jego remont?
Przypuszczamy, że główna role odegrały względy estetyczne. Sami Państwo zobaczcie jak prezentował się taras pokryty płytkami ceramicznymi, a jak prezentuje się obecnie. Różnica jest znacząca, a wszystko to dzięki desce kompozytowej. Nadała ona zupełnie nowy wygląd, a co za tym idzie również klimat. taras odżył, stał się piękny i nowoczesny.
Do realizacji wykorzystaliśmy deski kompozytowe SEQO Standard w kolorze czekoladowym. Zarówno na tarasie jak i na schodach do niego prowadzących.

Deski SEQO Standard możecie Państwo zamówić w naszym sklepie internetowym