Kompozyty Drewna
SEQO Kompozyty Drewna; ul. Cedrowa 12, 63-500 Ostrzeszów
pn-pt: 07:00-17:00 sob: 07:00-13:00

Półokrągły taras

Cóż może być piękniejszego po długich miesiącach zimowej chlabry (gdyż śniegu raczej nie było zbyt wiele), niż zasiąść na własnym, pięknym tarasie wśród zieleni.

Właściciel prezentowanego dziś tarasu przewidział, że na wiosnę będzie on niezwykle użyteczny i stworzył go już jesienią ubiegłego roku. teraz może śmiało postawić na nim stolik kawowy oraz fotel i będzie cieszył się promieniami wiosennego słońca padającymi na budzące się do życia kwiaty, krzewy i drzewa w ogrodzie. Nic tylko pozazdrościć.

Do realizacji tego półokrągłego tarasu wykorzystane zostały deski kompozytowe SEQO Standard model A-140H25 w kolorze czekoladowym, który doskonale współgra z kolorem żaluzji zewnętrznych zamontowanych na drzwiach tarasowych.

Całość prezentuje się niezwykle estetycznie, a sam fakt wykorzystania kompozytów drewna zamiast drewna klasycznego, gwarantuje święty spokój w perspektywie kolejnych lat w kontekście pielęgnacji desek. Będą one wymagały zdecydowanie mniejszej ilości zabiegów pielęgnacyjnych niż klasyczne deski drewniane.

Zapraszamy do galerii zdjęć z realizacji.

Deski tarasowe SEQO Standard model A-140H25 możecie zamówić Państwo w naszym sklepie internetowym.