Kompozyty Drewna
SEQO Kompozyty Drewna; ul. Cedrowa 12, 63-500 Ostrzeszów
pn-pt: 07:00-17:00 sob: 07:00-13:00

Płot sztachetowy gęsty

Dziś, zaburzając nieco kolejkę galerii z realizacji (powinna być galeria z tarasem, a jest z płotem), prezentujemy ponownie sztachetę kompozytową SEQO Standard BB-85H13. W tym przypadku chcemy jednak zwrócić uwagę na jedną, bardzo przydatną funkcjonalność płotu wykonanego na jej bazie.

Gęstość rozmieszczenia sztachet

Chodzi mianowicie o gęstość rozmieszczenia poszczególnych sztachet.
Poprzednio ta sama sztacheta pojawiła się na nieco niższym płocie i pomiędzy sztachetami były wyraźnie widoczne przerwy, przez które potencjalnie wścibskie oko mogłoby zaglądać na naszą posesję.
Dziś jednak widzimy zdjęcia z realizacji w której sztachety rozmieszczone są gęściej. Efekt jest taki, że potencjalny, wścibski przechodzień, widzi to co się u nas dzieje tylko z jednego punktu widzenia. Na wprost. gdy jednak się normalnie przemieszcza, sztachety oglądane pod katem tworzą coś w rodzaju nieprzeniknionej ściany.

Bardzo przydatna właściwość ogrodzenia.
Oczywiście znaczenie ma też wysokość płotu ale w naszym przypadku rozpatrujemy akurat jego gęstość. Ta z kolei ma ogromny wpływ na nasz komfort psychiczny gdy mamy świadomość, że ogrodzenie faktycznie nas chroni przed wścibskimi ale z drugiej strony wygląda efektownie.

Sztachety widoczne na zdjęciach, SEQO Standard BB-85H13 w kolorze drewna naturalnego możecie zamówić Państwo w naszym sklepie internetowym.

Zapraszamy do galerii zdjęć z realizacji.