Kompozyty Drewna
SEQO Kompozyty Drewna; ul. Cedrowa 12, 63-500 Ostrzeszów
pn-pt: 07:00-17:00 sob: 07:00-13:00

Letni taras

Co byśmy nie mówili na temat pogody, to raczej wszyscy zgodzimy się z tym, że im cieplej tym lepiej (oczywiście bez przesady z temperaturą).
Dlatego też pozwolę sobie dziś opublikować jeszcze jedną realizację tarasu wykonaną w letniej scenerii. Na podstawie zdjęć trudno dziś określić jaka wówczas panowała temperatura, ale zakładam na potrzeby zbudowania pozytywnego klimatu, że było wtedy około 25 stopni Celsiusza czyli moje subiektywne optimum temperaturowe.
Taras prezentuje się rewelacyjnie, zatopiony w otaczającym trawniku stanowi coś w rodzaju buforu między ogrodem, a salonem. No i jego wielkość też wydaje się być optymalną.

Letni taras z desek kompozytowych

Do realizacji tego letniego tarasu wykorzystaliśmy deski tarasowe SEQO Intensive model IN-160H25 w kolorze drewna naturalnego.
W naszym sklepie zamówicie Państwo deski SEQO Intensive IN-160H25 w kilku wersjach kolorystycznych ale w jednej długości - 2.9m. Dobrą wiadomością jednak jaka w przypadku tej deski mamy jest ta, że możemy ją wyprodukować nawet do 4 m długości.
Jeśli macie Państwo zapotrzebowanie na długości niestandardowe - zapraszamy do kontaktu.