Kompozyty Drewna
SEQO Kompozyty Drewna; ul. Cedrowa 12, 63-500 Ostrzeszów
pn-pt: 07:00-17:00 sob: 07:00-13:00

Lamele na ścianie i filarach

Dziś porozmawiamy o wizytówkach ...
Wbrew jednak pierwszemu skojarzeniu nie przechodzimy do branży poligraficznej.
Porozmawiamy o wizytówkach jakimi są nasze wejścia do budynków. Bez względu na sam charakter tego budynku.
Drzwi oraz to co je otacza są pierwszym elementem z jakim fizycznie ma styczność nasz gość. Fizyczną styczność. Wzrokiem ogarnie nasz dom z daleka, elewacji przyjrzy się zza ogrodzenia. Dotknąć jednak może ścianę dopiero gdy wpuścimy go na posesję i gdy podejdzie do drzwi wejściowych.
To będzie jego pierwszy kontakt z naszym domem, jego pierwsze wrażenie.

Zalety lameli elewacyjnych

Pierwsze wrażenie możemy jednak wywołać tylko raz. Będzie ono rzutowało na kolejne wrażenia i nałoży na nie filtr. Filtr pozytywnego lub negatywnego postrzegania. Szczególnie, jeśli nasz gość jest estetą.
Dzisiejsza realizacja pokazuje jak właściciel nieruchomości zadbał o to, żeby pierwsze wrażenie nałożyło pozytywny filtr postrzegania. Zrobił to przy pomocy deski elewacyjnej, lameli SEQO Premium 3D. Zostały one dobrane kolorystycznie pod drzwi oraz schody tworząc z nimi spójną całość wizualną.

Wykorzystano lamele należące do rodziny kompozytów SEQO Premium, co poza wizualnymi pozytywnymi wrażeniami, gwarantuje również niezwykłą trwałość wykończenia i łatwość jego pielęgnacji. Kompozyty, w zestawieniu z drewnem klasycznym, są niemal bezobsługowe więc oprócz zwykłych zabiegów czyszczących nie wymagają konserwacji, co w perspektywie czasu może przełożyć się na wymierne oszczędności zarówno finansowe jak i czasowe.
Deski elewacyjne SEQO Premium 3D model P3D-160H25,5 możecie zamówić Państwo w naszym sklepie internetowym