Kompozyty Drewna
SEQO Kompozyty Drewna; ul. Cedrowa 12, 63-500 Ostrzeszów
pn-pt: 07:00-17:00 sob: 07:00-13:00

Jak samodzielnie wykonać taras?

Realizacja tego zadania wymaga oczywiście pewnego nakładu sił i środków ale jest wykonalna!
Dowodem na to niech będzie przykład Pana Marcina ze Świebodzina, który nie dość że stworzył wraz ze swoim ojcem Stefanem przepiękny taras, to jeszcze dzięki niemu stał się zwycięzcą w naszym konkursie. O tym, że zasłużył na nagrodę przekonacie się Państwo przeglądając galerię zdjęć z realizacji.
Widzimy w niej niemal każdy etap inwestycji. Od wstępnego, samodzielnie wykonanego projektu, przez etap zagęszczania i wylewania betonu do efektu finalnego jakim jest taras o powierzchni ponad 20 metrów kwadratowych.
Z szerokiej gamy desek kompozytowych SEQO Pan Marcin wybrał do swojej realizacji deski z systemu SEQO Intensive, które należą do rodziny kompozytów pierwszej generacji, deska posiada z jednej strony głęboki wzór drewna, strona techniczna jest delikatnie ryflowana.
Nasze deski dostarczył Panu Marcinowi jeden z ogólnopolskiej sieci partnerów firmy SEQO, mianowicie firma HMB Omega Bezak ze Świebodzina. Gdy Pan Marcin wszedł już w posiadanie wspomnianych desek rozpoczęła się jego przygoda z tarasem.
Dzięki instrukcjom montażu, które firma SEQO udostępnia swoim klientom sam proces powstawania przebiegł bez większych perturbacji i w stosunkowo w krótkim czasie powstał ten wspaniały, samodzielnie wykonany taras z desek kompozytowych.
Jeszcze raz gratulujemy Panu Marcinowi zarówno pięknego tarasu jak i umiejętności oraz samego zwycięstwa w naszym konkursie.
Państwa natomiast zapraszamy do zobaczenia dokumentacji zdjęciowej z procesu tworzenia tarasu przez Pana Marcina.

Oczywiście wspomniane deski kompozytowe możecie Państwo zamówić w naszym sklepie internetowym, a tym z Państwa, którzy z różnych względów nie chcą samodzielnie podjąć się wyzwania jakim jest ich montaż - służymy własnymi, sprawdzonymi ekipami montażowymi.